wezlimit.pl

Tylko
3 proste kroki

 • Aplikacja
 • Weryfikacja
 • Szybki przelew

FAQ

 • Co to jest pożyczka gotówkowa?

  Terminem tym określa się pożyczkę o charakterze krótkoterminowych, która oparta została na stosownej umowie. To właśnie na jej podstawie pożyczkobiorca otrzymuje ściśle określoną sumę pieniędzy, którą zobowiązuje się też zwrócić w ściśle określonym terminie. Trzeba pamiętać, że całkowita kwota pożyczki obejmuje także opłaty dodatkowe, do których zalicza się odsetki oraz prowizję. Otrzymanie pożyczki gotówkowej podlega bardzo prostej procedurze. Dzisiaj można ją otrzymać nawet bez wychodzenia z własnego domu. Niezbędna jest jedynie weryfikacja danych, która dzisiaj odbywa się przez Internet.

 • Ile trzeba zapłacić za przedstawienie wniosku?

  Usługi, które świadczy nasz serwis nie wiążą się z żadnymi opłatami. Nie trzeba więc bać się, że wygenerowanie wniosku związane będzie z jakimikolwiek dodatkowymi kosztami. W efekcie można odczuwać pełen komfort, jeśli chodzi o załatwienie rozmaitych formalności.

 • Jaką kwotę można pożyczyć?

  Każdy Pożyczkodawca współpracujący z naszym serwisem posiada minimalny oraz maksymalny próg, jeśli chodzi o oferowane pożyczki. Najczęściej kwota waha się od kilkuset do dwudziestu pięciu tysięcy złotych. Aby wybrać najlepszą dla siebie ofertę, trzeba więc zapoznać się z warunkami, które proponują klientom nasi partnerzy.

 • Na jak długi okres można pożyczyć pieniądze?

  Nasi partnerzy oferują pożyczki na okres od pięciu dni do aż dwunastu miesięcy.

 • W jaki sposób otrzymam pieniądze?

  Odpowiedź na to pytanie możliwa jest dopiero po zapoznaniu się z warunkami oferowanymi przez naszych partnerów. W zdecydowanej większości przypadków stosowany jest przelew bankowy. W wielu sytuacjach zlecany jest on w ciągu kilku godzin. Pieniądze, które trafiają na konto mogą zostać od razu wykorzystane. Oczywiście trzeba mieć na uwadze dni wolne. Jeżeli wniosek został złożony w weekend lub dzień świąteczny, to przelew zostanie wykonany dopiero w pierwszy dzień roboczy.

 • Jakie wymagania trzeba spełnić, aby otrzymać pożyczkę?

  Każdy z naszych Partnerów ma własne wymagania, jeśli chodzi o udzielane pożyczki. Bez wątpienia jednak w każdym wypadku wymagana jest pełna zdolność do czynności prawnych. Pożyczki nie otrzyma osoba, która nie ukończyła jeszcze osiemnastu lat oraz taka, która nie posiada polskiego obywatelstwa. Do tego niezbędna jest zdolność kredytowa na właściwym poziomie, która pozwoli na spłacanie pożyczki zgodnie z ustalonym harmonogramem.

 • Czy moje dane są bezpieczne?

  Nasz serwis wykorzystuje jedynie te dane osobowe, które są potrzebne do tego, aby pożyczkobiorca mógł zostać zidentyfikowany. Chodzi więc o imię, nazwisko, dane adresowe, adres e – mail, numer PESEL oraz telefon komórkowy. Serwis gwarantuje wszystkim klientom pełne bezpieczeństwo przekazywanych przez nich danych.

 • Ile czasu musi minąć, aby otrzymać pieniądze?

  Od zweryfikowania wniosku na ogół potrzebnych jest jedynie kilkanaście minut. Kiedy wniosek zostanie pozytywnie rozpatrzony, od razu przelewane są pieniądze. Wszystko to sprawia, że od momentu złożenia wniosku do chwili, kiedy pieniądze znajdą się na koncie minąć można jedynie kilka godzin. Oczywiście mogą przytrafić się sytuacje, kiedy wykonanie przelewu w tak krótkim czasie będzie niemożliwe. Pamiętać należy również o tym, że czas otrzymania pieniędzy przedłuża się wówczas, gdy wniosek został złożony w weekend lub dzień świąteczny. Wówczas pieniądze trafiają do pożyczkobiorcy nieco później. Przelew realizowany jest w pierwszy dzień roboczy następujący po dniu wolnym.

 • Jak sprawdzę jaką kwotę muszę spłacić?

  Wszystkie informacje na ten temat znaleźć można na umowie, którą zdecydowaliśmy się podpisać. To na niej widnieje całkowity koszt zaciągniętej pożyczki, który obejmuje kwotę pożyczki, odsetki, ewentualne zabezpieczenie, a także prowizję. O wszystkich tych kosztach pożyczkobiorca zostaje odpowiednio wcześnie poinformowany. Trzeba pamiętać, że w momencie, kiedy kolejne raty przestaną być regulowane w terminie mogą zostać naliczone karne odsetki.

 • Co, kiedy nie będę mógł spłacić pożyczki w terminie?

  Pożyczkodawcy wychodzą naprzeciw potrzebom własnych klientów. Przewidują w związku z tym sytuacje, że czasami klienci mogą mieć przejściowe kłopoty finansowe, które skutkować będą niespłaceniem pożyczki w terminie. Dlatego w ofercie naszych Partnerów znajduje się możliwość wydłużenia terminu spłaty o kilka dni, a nawet cały miesiąc. Trzeba jednak być świadomym, że procedura ta wiąże się z zastosowaniem dodatkowych opłat. O procedurze przedłużenia terminu spłaty pożyczkodawca informuje jeszcze przed podpisaniem umowy., wyjaśniając dokładnie wszelkie wątpliwości klienta, jeśli takie się pojawiają.

 • Jakie dane trzeba podać, aby można było otrzymać pożyczkę?

  Bez wątpienia wymagane są dane osobowe, do których zalicza się imię oraz nazwisko, numer PESEL, numer dokumentu tożsamości (najlepiej dowód osobisty, ale może to być także paszport), telefon kontaktowy oraz adres e – mail. Niektórzy pożyczkodawcy proszą również o podanie danych adresowych. Bez wątpienia trzeba także posiadać dane dotyczące uzyskiwanych dochodów, historii kredytowej, stanu cywilnego oraz rachunku konta bankowego.

 • Czy możliwe jest otrzymanie w tym samym czasie więcej pożyczek?

  Kwestia ta zależny od tego, czy osiągnęliśmy górny pułap, który zawsze określany jest indywidualnie przez każdego pożyczkodawcę. Jeżeli limit został określony na pięć tysięcy złotych, a my pożyczyliśmy dopiero tysiąc złotych, pożyczkodawca może zdecydować się na udzielenie nam kolejnej pożyczki. Kiedy limit zostanie jednak osiągnięty, pożyczenie kolejnych pieniędzy nie będzie możliwe. Aby jednak uzyskać szczegółowe informacje w tym temacie, trzeba koniecznie zapoznać się z ofertą pożyczkodawcy, którego propozycja nas zainteresowała.

 • Czy możliwe jest spłacenie pożyczki przed czasem?

  Oczywiście, pożyczkodawcy dają taką możliwość. Można nadpłacać raty, co proporcjonalnie do wysokości nadpłaty skróci czas spłaty zobowiązania. Można również od razu spłacić całość pożyczki. W obu wypadkach odliczane są koszty dodatkowe oczywiście w odpowiedniej wysokości. Co więcej, pożyczkodawcy dopuszczają również możliwość odstąpienia przez klienta umowy. Można to zrobić w ciągu czternastu dni od momentu, kiedy umowa została podpisana. W tym celu trzeba wypełnić stosowny wniosek, który następnie musi zostać przesłany do pożyczkodawcy. Potem pozostaje już tylko zwrot pożyczonej sumy.

 • Czy jest możliwe zaciągnięcie pożyczki wówczas, gdy mamy już kredyt w innym banku?

  Jest to kwestia indywidualnie rozpatrywana przez każdego pożyczkodawcę. Udzielanie pożyczki ma miejsce w oparciu o informacje, które gromadzone są w Biurze informacji Kredytowej. Dotyczą one historii kredytowej. Jeżeli nasze dane nie znalazły się w BIK, a więc terminowo spłacane były poprzednie pożyczki i nie zalegamy z żadnymi płatnościami – nie będzie problemu z otrzymaniem kolejnej pożyczki. Aby jednak ustalić wszystkie warunki, trzeba skontaktować się z pożyczkodawcą.

 • Co, kiedy pojawią się jakieś dodatkowe pytania?

  W takim wypadku można śmiało korzystać z zakładki „Kontakt”, która znajduje się na naszej stronie internetowej. Wystarczy przesłać do nas pytanie, a my postaramy się odpowiedzieć na nie możliwie jak najszybciej. Na wszystkie kierowane do nas pytania staramy się odpowiadać wyczerpująco i tak, aby klient nie miał żadnych trudności ze zrozumieniem przedstawianych kwestii.

RRSO 11,61%Oferta promocyjna