wezlimit.pl

Tylko
3 proste kroki

  • Aplikacja
  • Weryfikacja
  • Szybki przelew

Jak to działa?

Wystarczy wypełnić stosowny wniosek, aby miejsce miała weryfikacja i naprawdę szybkie przelanie potrzebnej w danej chwili gotówki na Twoje konto.

Wybierz jednego z naszych Partnerów, a następnie wypełnij wniosek, aplikując o pożyczkę. Zanim jednak wypełnisz wniosek, zastanów się nad tym, jaka kwota pieniędzy jest Ci aktualnie potrzebna. Można postawić na kwotę kilkuset, a nawet kilku tysięcy złotych. Pieniądze pożyczane są na okres do miesiąca, czyli trzydziestu dni. Pamiętaj jednak, że to, co pożyczyłeś, będzie trzeba kiedyś spłacić.

Kolejny etap to proces weryfikacji, który zawsze przeprowadzany jest błyskawicznie. Każdy pożyczkodawca posiada swój własny system autoryzacji. W zdecydowanej większości przypadku wystarczy jednak wykonanie przelewu o symbolicznej wartości lub założenie konta na stronie internetowej. Następnie niezbędne jest przesłanie formularza zgłoszeniowego, w którym zawarte są wszystkie wymagane dane.

Ostatni etap to zaakceptowanie wniosku oraz wykonanie przelewu przez pożyczkodawcę. Gotówka trafia do pożyczkobiorcy w naprawdę krótkim czasie.

RRSO 11,61%Oferta promocyjna